Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.


На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається у всіх пристроях, котрі використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.


Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

Kingston. 30 років лідерства


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні
Kingston

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

 

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Спікери GigaCloud:
Сергій Пилипенко

Як ми побудували універсального хмарного оператора за рік


Сергій Пилипенко
керівник відділу enterprise-продажів
GigaCloud

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва у більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET Україна:
Вячеслав Заріцький

Новiтнi технологiчнi розробки ESET для протидiї сучасним кiбератакам


Вячеслав Заріцький
провідний технічний спеціаліст
ESET Україна

Дмитро Федоренко

Додатковi рiшення ESET для всебiчного захисту IТ-iнфраструктури


Дмитро Федоренко
провідний менеджер відділу продаж
ESET в Україні

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD - був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

 

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCloud:
Данило Бєлов

Захист інфраструктури в хмарі


Данило Бєлов
Директор з розвитку
UCloud

Партнер Форуму

WD (США) - компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії.

Спікери WD:
Ірина Темченко

Рішення для безпечного зберігання даних підприємств від WD


Ірина Темченко
регіональний представник в Україні
WD

Партнер Форуму

ELKO Ukraine  - заснована в 1998 році, компанія є одним з найбільших дистриб'юторів продукції, рішень і послуг в області інформаційних технологій в Україні. Входить до групи компаній ELKO Group. ELKO поставляє збалансований асортимент ІТ-продукції та рішень, що відповідає вимогам як вертикальних, так і горизонтальних ринків від провідних світових виробників - Advantech, Asus, Axis, Bosch, Broadcom, Crucial, Dell EMC, Getac, HGST, Intel, Kramer, Lanner, Lenovo , Microsoft, Milestone, Seagate, Supermicro, TP-LINK, Western Digital та інших.

Спікери ELKO Ukraine:
 Володимир Гук

Розумні технології для ефективного бізнесу


Володимир Гук
Business Development Manager
ELKO Ukraine

Партнер Форуму

MyTaskHelper - сервіс для створення веб-форм і реляційних баз даних. В MTH легко створюються CRM-системи з діаграмами, календарями, google-мапами, емейл та СМС-розсилками, клієнтськими порталами та звітами. Імпорт з Excel та CSV дозволить швидко налаштувати проект будь-якої складності.

Партнер виставки

Gigacenter - це один з кращих комерційних ЦОД на території України. На базі цього майданчика замовникам пропонується широкий асортимент якісних послуг з розміщення серверного устаткування для компаній з високими вимогами до безперервності бізнесу.

Партнер виставки

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету, оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. ПАТ «Укртелеком» є частиною Групи СКМ.

Партнер конференції

САНФЛАУЕР КОМЮНІКЕЙШНС ГРУП - є найбільшим провайдером SaaS-послуг для контакт-центрів в Україні і за кордоном. Своїм клієнтам ми пропонуємо комплексні рішення по впровадженню IP-телефонії, CRM і WFM-систем, мовного аналізу в діяльності контакт-центрів з кількістю робочих місць від 5 до 500.

Спікери САНФЛАУЕР КОМЮНІКЕЙШНС ГРУП:
Антон Столяр

Роль уніфікованих комунікацій в бізнесі


Антон Столяр
начальник технічного департаменту
СФК ГРУП

Партнер конференції

Технологія Vidisy оптимізує процес підтримки виробництва та зменшує витрати на ремонт та простої до 75%:

 
  • Контроль систем дозволяє правильно планувати ремонтні роботи

  • Вчасні та плановані ремонтні роботи зменшують час простою виробництва

  • Ремонтні роботи проведені ще до настання поломки збільшують життя механізмів

  • Відсутність непланових зупинок через механічні поломки бережуть ваші гроші

Відісі надає систему моніторингу та аналізу обертових механізмів 24/7 та системи для мобільного аналізу.

Спікери Vidisy:
Володимир Шевчик

Партнер конференції

АО ОК – Адвокатське Об'єднання. Юристи Об’єднання мають досвід стажування в ЄСПЛ, досвід роботи помічниками суддів КСУ, досвід написання та супроводження законопроектів. На теперішній час один з напрямків, який веде Об’єднання – це юридична боротьба за рівне право на збройний захист та виступає головним юридичним радником Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація власників зброї».

Партнер конференції

Design and Test Lab - розробляє мобільні програмні продукти для підприємців, стартапів і компаній з використанням новітніх ІТ-технологій. Географія клієнтів - США, Євросоюз. Основні платформи: iPhone, Android, інтернет.

Спікери Design and Test Lab:
 Володимир Обрізан

Надійність IT-проектів у техногенному світі


Володимир Обрізан
Директор Design and Test Lab та директор Першого інституту надійного програмного забезпечення
Design and Test Lab

Партнер (заочна участь)

БІТ – аутсорсинг ІТ-послуг. ІТ-підтримка бізнесу. Ми допомагаємо компаніям ефективно працювати і використовувати інформаційні технології в роботі.

Інформаційний партнер

IT News (Україна) – новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні і в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах і підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ і телекому, науки і техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) – перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT і телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

HiTech.Expert (Україна) – інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському і світовому ринку високих технологій. Кожен день - самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів і розсилання передплатникам і всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

HiTech.Expert

www.expert.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
www.expert.com.ua

Інформаційний партнер

ChannelForIT (Україна) – інтернет-ресурс, створений для професіоналів в області корпоративних інформаційних технологій. Наші читачі - ІТ-директори, технічні директори, фахівці і експерти в сфері ІТ, інформаційної безпеки. ChannelForIT пропонує своїм читачам експертні та аналітичні матеріали, інтерв'ю з провідними професіоналами галузі, новини, інформацію про вакансії для ІТ-фахівців в провідних компаніях України і ближнього зарубіжжя, запрошення до участі в онлайн-заходах і багато іншого.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академія (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням і перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академія

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

TRNCC.COM (Україна) – унікальний міжнародний проект, що створений для пошуку навчальних заходів та тренерів на всьому російськомовному просторі. Географія проекту постійно розширюється. На порталі є списки тренерів та тренінгових компаній, календар заходів, форма для проведення тендерів, новини, статті та інші корисні матеріали.

Інформаційний партнер

Проект «IТ-форум» - спеціалізований інформаційний ресурс про досягнення сучасних інформаційних технологій та про досвід їх використання для управління підприємством. Мета проекту – популяризація сучасних концепцій управління підприємством, поширення передового вітчизняного досвіду, досвіду СНД по створенню інформаційних систем управління підприємством, а також забезпечення передумов для чесної конкуренції постачальників ПО, консалтингових компаній та компаній, що впроваджують ПО. В рамках проекту учасникам ІТ-ринку надається можливість публікації ІТ-новин, інформації про заходи (форуми, конференції, круглі столи та семінари, вебінари), які проводяться учасниками ІТ-ринку.

Інформаційний партнер

Світ Автоматизації - журнал надає максимально повну і незаангажовану інформацію про існуючі засоби автоматизації, розробки обладнання, побудови систем і готових рішень; їх можливостях, особливостях і характеристиках; досвід розробки та впровадження АСУ ТП, обладнання, готових рішень та проектів.

Інформаційний партнер

Медіа Холдинг Вісті Україна - сучасний мультимедіа холдинг, що динамічно розвивається  і включає в себе друковані, телевізійні, радіо і Internet-ресурси. Завдяки якості та актуальності контенту, гостроті тем і оперативності подачі інформації, медіапродукти Холдингу займають лідируючі позиції в своїх сегментах. Професійна, креативна команда і постійний моніторинг світових інновацій та медіа-трендів - ключовий принцип успіху Холдингу на ринку.

Інформаційний партнер

Комп'ютерна Академія ШАГ - найбільший міжнародний навчальних закладів, який спеціалізується на комп'ютерній освіті. Працює з 1999 років, і сьогодні - це понад 40 філій в 16 країнах світу.

Інформаційний партнер

Львів - сайт міста та області. Новини, Довідник підприємств, Афіша, Фотозвіти, Оголошення, Карта, Маршрути транспорту - все це та інша корисна iнфформацiя на сайтi Львова 032.ua.

Інформаційний партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Інформаційний партнер

Львівська газета - це оновлений, модернізований інтернет-ресурс, контент наповнення якого формують аналітичні авторські матеріали в стилі традицій класичної журналістики. Львівська газета доступна на всіх мобільних майданчиках, присутня у соціальних мережах.

Інформаційний партнер

ІТ рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT-компаніях різних сфер діяльності. Протягом певних проміжків часу (щоквартально і щорічно), на сайті публікується рейтинг представлених компаній, який підраховується незалежно і максимально об'єктивно. Понад 6500 портфоліо і 550 ІТ компаній (веб студій), SEO студій, digital і рекламних агентств представлені в каталогах сервісу.

Сервіс it-rating.in.ua повністю безкоштовний і має унікальний функціоналом, який полегшує перебування користувачів на даному проекті. Приєднуйтесь до сервісу і візьміть участь у створенні проекту з великими можливостями як для компаній, так і для їх клієнтів!

Інформаційний партнер

Plerdy - це SaaS рішення для комплексного підвищення показників конверсії вашого сайта чи інтернет-магазину. Вдосконалена теплова карта кліків в новому зручному форматі, котра дозволяє відстежувати дії користувачів на вашому сайті чи інтернет-магазині.

Інформаційний партнер

Hotwork.com.ua - пошук роботи по всій Україні. Велика кількість вакансій, постійне оновлення. Легкий і швидкий пошук роботи для всіх професій.

Hotwork.com.ua - це не просто агреггатор вакансій з усього інтернету. На майданчику зараз є понад 600 унікальних статей на різні тематики.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).